Patroni medialni:

8. Bieg III Wież - Prusice - 10 km - Ruszyły zapisy!

Przemysław Burchacki | Poniedziałek 12.03.2018 aktualizacja: 12.03.2018, 17:46

Wszystkich miłośników biegania, aktywnego spędzania czasu

23 czerwca 2018 r. zapraszamy do Prusic na 8. Bieg III Wież.


Wracamy do terminu biegu na ostatni weekend czerwca. Jak co roku wraz z biegiem odbywać się będą Dni Prusic, które w tym roku zaplanowane zostały na stadionie Orła Prusice, tuż obok rynku.

W tym roku zawodnicy wystartują o godzinie 10.00

Chcąc uniknąć największego upału zdecydowaliśmy się na bieg o wcześniejszej godzinie. Nie zagwarantuje to nam idealnych warunków do biegania tego dnia ale z pewnością w większym stopniu się do tego przyczyni.

W ramach 8. Biegu III Wież rozgrywane zostaną:

Mistrzostwa POWIATU TRZEBNICKIEGO i GMINY PRUSICE na dystansie 10 km oraz XII Bieg Samorządowców. Tak jak w poprzednim roku nie zabraknie klasyfikacji MAŁŻEŃSTW oraz KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ. Drużyna powinna składać się z minimum 5 osób, w której znajdą się minimum 2 kobiety. (szczegóły w regulaminie)


Trasa. Trasa posiada ATEST PZLA. 2 bardzo szybkie pętle po 5 km z pewnością przyniosą nie jedną życiówkę.

Jak co roku możecie się spodziewać bardzo bogatego pakietu startowego. W tym roku to PAKIET PODSTAWOWY czyli wyjątkowy medal, posiłek regeneracyjny, gadżet biegowy i nowość w tym roku: PAKIET PREMIUM. W ramach tego pakietu do nabycia będzie najwyższej jakości koszulka biegowa, stworzona specjalnie na 8. Bieg III Wież.


Podczas wielkiego święta biegania w Prusicach możecie się spodziewać masy atrakcji związanych z obchodami VIII Dni Prusic. Warto będzie tego dnia zaplanować dłuższy pobyt na Rynku w Prusicach.

Na 8. Bieg III Wież warto będzie się zapisać wcześniej. Bardzo atrakcyjne opłaty startowe w pierwszym terminie zachęcą nie jedną osobę. Osoby mieszkające w Gminie Prusice oraz z kategorii wiekowych K60, M60 i M70 będzie obowiązywać jedna, niższa opłata w wysokości 40 zł. Warto zaznaczyć, że można w bardzo prosty sposób zostać zwolnionym z opłaty startowej. Wystarczy wziąć udział w 4 etapach 6. Edycji „Prusice Biegają”

Na sam koniec zaplanowaliśmy LOSOWANIE ATRAKCYJNYCH NAGRÓD spośród wszystkich uczestników. O liście nagród do losowania będziemy informować na bieżąco.


Każdy kto startował w poprzednich edycjach Biegu III Wież zna już klimat tego miejsca. Mamy nadzieję, że kolejna edycja zapisze się w Waszej historii samymi pozytywnymi wspomnieniami. Zapraszamy już 23 Czerwca 2018 r. Do zobaczenia!

Na 8. Bieg III Wież zaprasza Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz.

Na samym dole znajdują się przydatne linki.

O bieżących informacjach będziemy informować na stronie:

www.bieg.prusice.pl oraz na https://www.facebook.com/bieg.trzech.wiez/<< REGULAMIN >>

<< ZAPISY >>

<< MARATONY POLSKIE >>
<< POLUB NAS NA FACEBOOKU >>