Patroni medialni:

9. Bieg w poszukiwaniu Św. Mikołaja - WIRTUALNIE

Przemysław Burchacki | Piątek 02.10.2020 aktualizacja: 27.11.2020, 12:11

9. Bieg w poszukiwaniu Św. Mikołaja

WIRTUALNIE

Sobota, 5 Grudnia 2020 r.

W związku z zagrożeniem epidemicznym w kraju spowodowanym COVID-19 i decyzją rządu do dnia 27 grudnia 2020 r. ustanawia się zakaz organizowania i przeprowadzania wydarzeń sportowych lub współzawodnictwa sportowego polegających min. na biegach.

9. Bieg w poszukiwaniu Św. Mikołaja odbędzie się wirtualnie, przy indywidualnym biegu i zarejestrowaniu swojego wyniku na zegarku gps lub dedykowanej aplikacji na smartfonie. Bieg nie będzie indywidualnie nagradzany. Na podstawie otrzymanych wyników uczestnicy otrzymają medale, które 5 Grudnia 2020 r. będą mogli odebrać osobiście lub zostaną im wysłane pocztą.

Osoby, zgłoszone do biegu, który miał się odbyć w normalnych warunkach oraz opłata wpisowa automatycznie zostaje przeniesiona na wydarzenie wirtualne. Osoby, które nie wyrażają zgody na udział w wydarzeniu wirtualnym przysługuje zwrot wpisowego. O zwrot wpisowego można się ubiegać do 5 Grudnia 2020 r. Aby otrzymać zwrot należy:

Wysłać e-mail na adres: athletics@prusice.pl z tytułem: Zwrot wpisowego oraz podać Imię i nazwisko opłaconej osoby, kwotę wpłaconą i nr konta do zwrotu.

 

Aby zostać sklasyfikowanym w 9. Biegu w poszukiwaniu Św. Mikołaja należy:

  1. Przebiec 5 km w okresie : 4 Grudnia 2020 r. – 13 Grudnia 2020 r.
  2. Udokumentować bieg 5 km na podstawie zdjęcia z zegarka GPS lub screen z aplikacji np. endomondo lub inne.
  3. Wypełnić formularz na stronie:

 https://euforiabiegacza-sport.pl/mikolajprusice2020.html i podać:

- imię, nazwisko

- potwierdzenie przebiegnięcia 5 km (screen lub zdjęcie z zegarka gps)

- adres na jaki ma zostać wysłany medal.

  1. Dodatkowo można podesłać zdjęcie z trasy, mile widziane zdjęcia odnalezionych Mikołajów J

 

Dodatkowo w dniu 5 Grudnia 2020 r. od godz. 11.00 do 15.00 zostanie udostępniona atestowana trasa 5 km Prusice Biegają, na której będzie znajdować się na starcie/mecie zegar. Trasa przebiega na obrzeżach miasta, w kierunku Pietrowic Małych i prowadzi przez ścieżki rowerowe i zostanie dodatkowo oznakowana co 1 km.

5 Grudnia 2020 r. o godzinach podanych wyżej nie będzie organizowany bieg, jednak przed wejściem do Prusickie Centrum Fitness będzie możliwość odebrania medali i pakietów oferowanych za udział w 9. Biegu w poszukiwaniu Św. Mikołaja. Na trasie i mecie będzie znajdował się fotograf.

Przy odbiorze medali obowiązuje ścisły reżim sanitarny. Przed odbiorem należy zdezynfekować ręce, mieć maseczkę zasłaniająca usta i nos oraz zachować bezpieczny dystans min. 1,5 m


Szczegóły w linkach poniżej:

 

STRONA BIEGU -->> https://www.facebook.com/Bieg.w.Poszukiwaniu.Swietego.Mikolaja

WYDARZENIE FB -->> https://www.facebook.com/events/1156519548096464

ZAPISY -->> https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=5860

REGULAMIN -->> http://bieg.prusice.pl/images/REGULAMIN_-_9._Bieg_w_poszukiwaniu_Sw._Mikolaja.pdf