Patroni medialni:

9. Edycja Prusice Biegają - 2021

Przemysław Burchacki | Czwartek 25.03.2021 aktualizacja: 04.04.2021, 11:53

9. Edycja Prusice Biegają - 2021

1. Etap: 25 kwietnia 2021 r.

2. ETAP 20 czerwca 2021 r.

3. ETAP 5 września 2021 r.

4. ETAP 21 listopada 2021 r. 


START: 10:00 - Prusickie Centrum Fitness

PRZYDATNE LINKI : 

<< ZAPISY >>

<< REGULAMIN >>

<< FACEBOOK >>


 Już od 9 lat wszyscy sympatycy biegania spotkają się w ostatnią niedzielę miesiąca aby rywalizować na 5-cio kilometrowej trasie w Prusicach. Poprzedni rok przez pandemię COVID-19 był niezwykle trudny do przeprowadzenia zawodów, jednak się udało zakończyć biegowo całą edycję. Obecna, kolejna edycja przesunięta w czasie podzieli się na 4 etapy, tj 4 osobne, duże biegi. Wszystkie etapy zostaną zorganizowane w reżimie sanitarnym oraz dostosowane do wytycznych Ministerstwa Zdrowia na dzień zawodów. Jak pokazała poprzednia edycja, zrobimy co w naszej mocy, a jest jej dużo aby Prusice Biegają bezpiecznie doprowadzić do końca.

MEDAL Będzie się składał z 4 części:

Po każdym etapie uczestnicy otrzymaję medal, kóry będzie się składał w jedną całość. 


Każdy z uczestników otrzyma na zakończenie edycji przydatny gadżet biegowy. Jaki gadżet to będzie dowiemy się wkrótce. Tradycyjnie nie zabraknie atrakcyjnych nagród i statuetek dla najlepszych w całym cyklu.

START i META cyklu będzie się znajdować tuż obok Prusickie Centrum Fitness. Trasa będzie przebiegać od ulicy Żmigrodzkiej, skręcając w lewo w ulicę Wierzbową i cały czas prosto w kierunku Pietrowic Małych, następnie powrót. Trasa będzie oznaczona znakami poziomymi, szybka na równej asfaltowej nawierzchni. Trasa posiada Atest PZLA

Do klasyfikacji generalnej punktowanych będzie 3 z 4 etapów. Po zakończonym etapie odbędzie się podsumowanie edycji, wydawanie medali i gadżetów biegowych zagwarantowanych zgodnie z regulaminem. Ponadto na ostatnim etapie odbędzie się zakończenie z losowaniem nagród, na którym należy się zjawić osobiście.

Warto dodać, że Prusice Biegają są objęte patronatem honorowym Burmistrza Gminy Prusice Igora Bandrowicza oraz Wicestarosty Powiatu Trzebnickiego Grzegorza Terebuna. Za organizację całego cyklu odpowiedzialny jest Prezes Athletics Team Prusice Przemysław Burchacki. Głównymi organizatorem jest KB Athletics Team Prusice przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu, Prusickim Centrum Fitness oraz Gmina Prusice

Zapraszamy na 1. Etap : 25.04.2021 r. (NIEDZIELA)

START: 10:00 

 

POMIAR CZASU: EUFORIA BIEGACZA

 

PRZYDATNE LINKI

 

<< ZAPISY >>

<< REGULAMIN >>

<< FACEBOOK >>