Patroni medialni:

FIZJOSQUAD partnerem 9. Biegu III Wież w Prusicach!

Przemysław Burchacki | Sobota 22.06.2019 aktualizacja: 22.06.2019, 10:03

Z ogromną radością informujemy, że Partnerem podczas:

9. Bieg III Wież

został:

FIZJOSQUAD

Dzięki nawiązanej współpracy do wygrania po biegu będzie:

2 x PAKIET 10 wejść do komory hiperbarycznej o łącznej wartości 2000zł!

 Co trzeba zrobić aby wziąć udział w losowaniu nagród? Po pierwsze zostać sklasyfikowanym w 9. Biegu III Wież, po drugie być obecnym na losowaniu.

Losowanie nagród odbędzie się po ceremonii dekoracji najlepszych zawodników.

Czym jest tlenoterapia hiperbaryczna?

Wykorzystanie ciśnienia wyższego niż atmosferyczne pozbawia tlen fizjologicznych barier przenikania przez tkanki. Gazy znajdujące się pod zwiększonym ciśnieniem mogą szybciej dyfundować do płynów i gromadzić się w zwiększonych stężeniach. Oznacza to, że tlen może przenikać tam, gdzie w normalnych warunkach nie ma szans się przedostać, czyli do obszarów źle ukrwionych, np. ran czy ognisk udarowych. Ekspozycja pacjenta na czysty tlen znajdujący się pod zwiększonym ciśnieniem w szczelnym pomieszczeniu, jakim jest komora hiperbaryczna, skutecznie wysyca tkanki tlenem. Tlen przenika nie tylko do czerwonych krwinek – jego stężenie zwiększa się także w osoczu, układzie limfatycznym i płynie mózgowo-rdzeniowym, który odżywia mózg i rdzeń kręgowy.

Dostarczenie zwiększonej ilości tlenu do gorzej ukrwionych miejsc zwiększa szansę na ich regenerację, wspomaga leczenie zakażeń i stanów zapalnych, sprzyja neowaskularyzacji oraz zwiększa liczbę multipotencjalnych komórek macierzystych, które przemieszczają się do uszkodzonych komórek i tkanek powodując ich regenerację. Umożliwia poprawienie naturalnych mechanizmów gojenia i procesów naprawczych w przypadku ran oraz innych schorzeń. Wpływa odtruwająco na organizm zmniejszając ilość toksyn w ciele, efektywnie stymuluje go do szybszej regeneracji i neutralizuje wszelkie stany zapalne.

To najbardziej efektywna metoda dostarczania tlenu do komórek ciała umożliwiająca bezbolesne i nieinwazyjne leczenie wielu ostrych i przewlekłych schorzeń. Jest to ogromna szansa dla wielu, nawet ciężko chorych pacjentów, u których konwencjonalne metody leczenia nie dają pożądanego efektu.

FIZJOSQUAD w swojej ofercie posiada tlenoterapię hiperbaryczną oraz zajmuje się rehabilitacją we Wrocławiu.

Już dziś zapraszamy na stronę naszego partnera:

https://www.tlenoterapia-wroclaw.pl/  

https://www.facebook.com/fizjosquad/

oraz do odwiedzenia ich w

Gabinet rehabilitacji

    Ślężna 92/9, 53-111 Wrocław

  tel. 517 753 730

To jeszcze nie koniec niespodzianek związanych z 9. Bieg III Wież

Nie zdążyliscie się jeszcze zapisać ?

Nic straconego!

Zapraszamy do zapisów.

Szczegółowe informacje znajdują się poniżej.

 

<< REGULAMIN >>

<< ZAPISY >>

<< FACEBOOK >>

<< STRONA BIEGU >>

<< DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU >>